Агротехнології

Агротехнології

Український аграрний центр має команду, яка дозволяє ефективно консультувати з питань агротехнології на всіх етапах ведення сільського господарства – від виробництва насіння, планування та вирощування врожаїв до зберігання, транспортування та логістики. Засновники Українського аграрного центру є співвласниками с/г підприємств загальним обсягом обробітку землі понад 10 тисяч га.  Кожна агротехнологічна операція наочно може бути продемонстрована в реальних умовах на наших с/г підприємствах.

 

Даний напрям роботи Українського аграрного центру включає в себе наступні послуги:

  • Планування. Впровадження агротехнології ефективного плану посівів і чергування культур, а також використання GPS-карт земель з позначенням історії посівів, якості ґрунту і технології обробки, дозволять значно підвищити врожайність сільськогосподарських культур. Дану агротехнологію нам забезпечує ТОВ «Студія аграрних систем».
  • Виробництво зерна. Багаторічний досвід використання насіння провідних світових виробників (Monsanto, Syngenta, Pioneer, Euralis, Dow Agro Science, Maisadour) дозволяє нам отримувати урожай високої якості через впровадження агротехнологічних карт власного виробництва.
  • Обробка землі. Залежно від типу ґрунту, його якості та стану культури, а також виходячи з кліматичних умов у наших господарствах, ми пропонуємо агротехнології використання різних видів обробки ґрунту: технологія нульової обробки, мінімальної обробки і традиційна обробка ґрунту. Ми постійно беремо участь у різноманітних конференціях, круглих столах, заходах, в Україні та закордоном, таких як День Поля, Арготестдрайв, аграрних виставках, що дозволяє нам уважно відслідковувати останні тенденції в обробітку грунту. Наша команда послідовно сповідує філософію цінності землі як основного фактору виробництва. Тільки якісна підготовка ґрунту може забезпечити потужний урожай в майбутньому.
  • Посів. Різні види земельних ресурсів дозволяють використовувати потужну сільськогосподарську техніку. Для проведення посівів, залежно від типу ґрунту, ми використовуємо в своїх господарствах та пропонуємо аграріям сільськогосподарську техніку провідних світових виробників через найбільшу дилерську мережу сільськогосподарської техніки в Україні від нашого ключового партнера в агробізнесі ТОВ «Агроресурс». Крім того, виходячи із бюджету агропідприємства, ми пропонуємо вживану сільськогосподарську техніку з Європи на наших торгівельних майданчиках в м. Рівне, м. Глеваха, м. Вінниця.
  • Догляд за врожаєм. Агротехнологія автоматизації всіх процесів обробки, дозволяє підвищити рентабельність і підтримувати стандарти якості продукції та дає змогу досить швидко її впровадити в сільськогосподарських підприємствах українських аграріїв. Ми використовуємо лише оригінальні засоби захисту рослин, комбіновані добрива українського виробництва та дотримуємось принципів недопустимості надмірної хімізації ґрунтів. Активно розвиваємо ідеї органічного землеробства та залучаємо міжнародне фінансування під такі проекти.
  • Збір урожаю. Сучасний парк інноваційного сільськогосподарського обладнання і транспортних засобів гарантує надійність і ефективність проведення всіх сільськогосподарських робіт, що особливо важливо в період збору врожаю. Український аграрний центр пропонує комплексну агротехнологію використання комбайнів та автотранспорту під різний бюджет товаровиробників, що дає змогу усунути будь-яких посередників на даному етапі агровиробництва.
  • Зберігання. Для сушіння, очищення та зберігання врожаю Український аграрний центр пропонує агротехнології використання сучасних елеваторів на біопаливі, які впроваджені в наших сільськогосподарських  підприємствах декілька років тому.
  • Продаж. За роки існування нашого агробізнесу ми сформували надійні взаємини з роздрібними Клієнтами та оптовими трейдерами в Україні та закордоном. Завдяки контролю над всім виробничим ланцюжком і напрацьованими комунікаціями, ми  створюємо додатковий дохід своїм Клієнтам, своєчасно контрактуючи великі обсяги продукції хорошої якості за найвищою ринковою ціною.

Команда Українського аграрного центру готова надати якісну консультацію з питань агротехнології на всіх етапах ведення сільського господарства та зацікавлена в передачі наших кращих агротехнологічних напрацювань українським аграріям!