Про компанію

Про компанію

Український аграрний центр створений однодумцями, які з надзвичайною повагою та шаною ставляться до всього, що так чи інакше пов’язане з сільським господарством. Ми розглядаємо кожне аграрне підприємство не просто як бізнес, а як живий організм.

Професіоналізм при наданні послуг, користь для суспільства та задоволення від роботи - ядро нашої діяльності та об’єднуючий фактор команди Українського аграрного центру. Постійне розширення бази знань дозволяє нам творчо відноситися до всього, що ми робимо.

Український аграрний центр – це єдина на території України консалтингова компанія, яка надає повний спектр послуг у сфері аграрного бізнесу, а саме:

  • купівля-продаж сільськогосподарських підприємств;
  • залучення міжнародних агроінвестицій;
  • впровадження новітніх агротехнологій;
  • забезпечення юридичного супроводу аграрних компаній України.

Ми пропонуємо Клієнтам, як Покупцям так і Продавцям, централізовану платформу для реалізації агробізнесу. Завдяки Українському аграрному центру купити і продати сільськогосподарське підприємство можна цивілізовано, у відповідності до діючого законодавства та на засадах повної конфіденційності.

Команда Українського аграрного центру, розуміючи недостатність фінансових ресурсів в Україні, знаходиться в постійному пошуку грантових програм та вигідних умов міжнародного кредитування для українських аграрних підприємств.

Ми співпрацюємо лише з передовими компаніями, які впроваджують новітні агротехнології, у тому числі інформаційні, використовують сучасну сільськогосподарську техніку та альтернативні джерела енергії в агросекторі.

Команда Українського аграрного центру забезпечує юридичний супровід аграрних компаній на всіх етапах господарської діяльності та гарантує безпеку їх бізнесу.

Завдяки значному практичному досвіду в аграрному бізнесі та юриспруденції, ми розуміємо всю специфіку цієї галузі, а тому гарантуємо задоволення потреб Клієнта. Наші Клієнти завжди отримають професійний підхід до вирішення будь-якої справи, відповідальне ставлення до деталей та висококваліфіковану консультацію наших експертів.

Ключовими напрямками діяльності Українського аграрного центру є: